29 жовтня 2018 року в Херсонській гімназії №20 імені Бориса Лавреньова було проведено практикум «Технологія тестового контролю знань щодо підготовки гімназистів до ЗНО – 2019 у рамках Концепції розвитку освіти» для вчителів-предметників, які викладають у 10 – 11 класах.

Для кожної людини перший учитель – як початок шляху, як перший відбиток у дитячій душі. Нехай час обдарує тебе іншими, більш цікавими й визнаними вчителями, але він назавжди залишиться тим маленьким далеким вогником, що світив тобі на початку шляху.

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

З 12 по 16 березня в Херсонській  гімназії №20 пройшов тиждень української мови, зарубіжної та української літератур. Учні мали змогу висловити любов до рідної мови та ще більше зрозуміти її красу й необхідність для життя, ушанувати пам’ять славетного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Учителі-словесники сумлінно підготувалися до проведення предметного тижня й проявили творчу ініціативу.З 12 по 16 березня в Херсонській  гімназії №20 пройшов тиждень української мови, зарубіжної та української літератур. Учні мали змогу висловити любов до рідної мови та ще більше зрозуміти її красу й необхідність для життя, ушанувати пам’ять славетного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Учителі-словесники сумлінно підготувалися до проведення предметного тижня й проявили творчу ініціативу.

Навчати дітей бачити красу математики, розвивати інтерес до неї – одне з найважливіших завдань учителів. У нашій гімназії стало  традицією щорічно проводити Тиждень математики, який і відбувся з 19 по 23 лютого 2018 року.

За цей період пройшли цікаві позакласні заходи. Злагоджено працювали всі члени методичного об’єднання та учні. Панувала атмосфера взаємодопомоги та підтримки.

22 лютого відбулася творча майстерня вчителів гімназії «Інтеграція інноваційних технологій у класах математичного профілю за новим Державним стандартом», де педагоги обмінялися досвідом своєї роботи в цьому напрямку.