Одним із завдань сучасної шкільної освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації, а навчити цьому - головне завдання вчителів історії та правознавства.

Саме тому, проводячи предметний тиждень, педагоги мали на меті підвищити інтерес учнів до вивчення історії, розширити та поглибити знання та вміння з даного предмету, реалізувати на практиці принципи особистісно орієнтованого підходу до навчання.

До початку Тижня в кабінеті історії було підготовлено цікаву добірку історичної літератури, а також організовано експозицію учнівських портфоліо, серед яких кращими стали роботи Рабінер Ольги, Черняка Артема, Мєшкової Тетяни, Шостак Владислави, Катречка Іллі.

Упродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них - екскурсія до Херсонського краєзнавчого музею, перегляд історичних фільмів у Центрі інформаційного росту гімназії, а також історичні вікторини, ігри, брейн-ринги та батли.

Так, для учнів 7-х класів, творчим учителем Лебідь О.В., було проведено історично - пізнавальну гру «Мандрівка країною Кліо», мета якої полягала навчити учнів логічно мислити, шукати відповідь на швидкість та чітко формулювати свою думку.

Показові уроки в 5-А та 6-А класах, проведені вчителями Коротецьким О.О. та Дишликом В.М., дозволили учням продемонструвати свої знання історичного матеріалу, робити спроби висловлювати власну думку та аналізувати події.

Особливий інтерес до пізнання історії рідного краю викликала вікторина «Козацькими стежками», у якій змагалися учні 8-А та 8-Г класів. Найкращих краєзнавців - Ілічка Володимира та Радченка Віктора було нагороджено солодкими призами.

Серед учнів 11-х класів було проведено інтелектуальну вікторину «Відгадай історичного героя». Команди виявили міцні знання з історії України та показали високий рівень підготовки до майбутнього випробовування ЗНО. Найкращими знавцями виявилися Теслюк Уляна, Краєвий Роман, Арсенович Крістіна.

Кожна людина має своє коріння. Гармонійно розвинену особистість не можна уявити без глибоко усвідомленого почуття національної гідності. Всі ми, наша велика гімназійна родина, живемо в історії, живемо історією нашої Батьківщини, свого краю, свого роду. Людина тільки тоді стає активним членом суспільства, коли знає, хто вона, якого вона роду.

Голова методичого об’єднання вчителів
історії та правознавства Лебідь О.В.