Відомо, що позакласна робота  з іноземних мов  є частиною освітнього процесу. Одним із найцікавіших та ефективніших видів масової форми  роботи є постановка п’єс і конкурси юних читців іноземними мовами. Підготовка та проведення їх сприяє розширенню світогляду здобувачів освіти, підвищенню зацікавленості та художніх здібностей, почуття колективізму, прищеплює любов до праці, виховує учнів у дусі патріотизму та  удосконалює мовленнєві навички.

Коли діти грають у п’єсах, виконують пісні, декламують вірші, беруть участь у конкурсах та іграх,  це дає їм велику естетичну насолоду та сприяє поглибленню мовленнєвих навичок та збагаченню словникового запасу.

У рамках  тижня  іноземної мови, учнями 7-Г класу філологічного профілю під керівництвом досвідченого вчителя Богданової Алли Яківни була показана вистава англійською мовою відомої європейської народної казки в переказі Шарля Перро під назвою  «Little Red Riding Hood»  («Червона Шапочка»). Гімназисти продемонстрували акторську майстерність та високий рівень володіння англійською мовою. Глядачі, учні  3-4-х класів, були в захопленні від гри акторів Пасічник Марії в ролі Червоної Шапочки, Рабінер Ольги в ролі матусі, Федорук Валерії в ролі бабусі, Петухової Дарини в ролі Вовка,  Зайченко  Гліба в ролі мисливця та оваціями вітали виконавців вистави.

Гімназійний театральний гурток  під керівництвом А.Я. Богданової  працює вже кілька років поспіль з метою підвищення  зацікавленості  у вивченні англійської мови та створення  можливостей для проявлення  індивідуальних та  художніх здібностей  учнів.

Сподіваємося, що спільна робота креативного вчителя А.Я. Богданової та її талановитих вихованців  сприятиме їх самовизначенню та вибору майбутньої професії.

Савун Т.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Херсонської багатопрофільної гімназії №20