29 січня 2020 року на базі гімназії відбулася педагогічна практика слухачів курсів вчителів початкових класів.

Цікавими, змістовними та корисними були практичні заняття семінару-практикуму. Талановиті педагоги гімназії Приходько Т.В. та Єфіменко О.В. поділилися досвідом роботи з дітьми за традиційним навчанням і роботою в класах НУШ.

Зацікавили формами організації уроку, активними методами, спрямованими на формування пізнавальної активність здобувачів освіти, творчим підходом до розв'язання завдань освітнього процесу.

Своїм досвідом та педагогічною майстерністю поділилися Бережна І.І., заступниця директора з навчально виховної роботи, та Архипова І.А., керівниця МО, які ознайомили присутніх із нововведеннями програм, наголосивши на зміни до підходів вивчення матеріалу в контексті вимог Нової української школи та сприяли діалогу й обговоренню актуальних питань початкової освіти.

Під час підсумково-аналітичного етапу Стребна О.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії й методики дошкільної, початкової освіти та мовних комунікацій КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», висловила сподівання, що ідеї НУШ знайдуть широку підтримку серед учителів закладів освіти Херсонщини.

Семінар був змістовно насиченим, практично спрямованим, а позитивні емоції відчувалися в зацікавлених очах педагогів та щирих словах вдячності від них.