3  грудня 2019 року на базі Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради відбувся семінар директорів шкіл Херсонщини, слухачів курсів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів. Під час семінару учасники мали можливість ознайомитися з системою освітньої та виховної роботи закладу, спрямованої на розвиток особистості дитини.

Розпочався захід у Народному музеї гімназії. Директор музею Скачок Ю.В. презентувалаісторичні йметодичні матеріали, ознайомила з історією, традиціями навчального закладу, основними його здобутками та особистостями.Роки минають, змінюються покоління, а музей залишається невичерпною скарбницею пам’яті, зберігаючи документи, фотографії та особисті речі, пам’ятні знаки, нагороди, подарунки – усе те, що дозволяє доторкнутися душею до живої історії, показати різні аспекти діяльності гімназії.

Директор гімназії Цеховлес О.І. охарактеризувала напрямки роботи навчального закладу, поділившись здобутками та напрацюваннями. Заступник директора з навчально-виховної роботи Бережна І.І. висвітлила питання «Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти в гімназії№ 20».

У ході практичної частини учасники семінару долучилися до роботи творчої лабораторії вчителів, розробників й організаторів Тижня науки, традиційного для нашого закладу.

Формування компетентності в природничих науках,свої перші кроки в проектній діяльності продемонстрували учні 4-В класу, учитель Віхрова І.А. Митрошенко І.М., учитель математики, презентуваланаукову роботу учнів1(5)-Б класу – проект «Логіка – основа математики», мета якого – стимулюватиучнів до глибшого та якіснішогоопанування математики як науки. Учень 4(8)-Б класу Тарасов Данило презентував результат своєї праці – робота, який за програмою «збирає» спінер за заданим кольором. Цікавим був теоретичний виклад теми про програмування, однак реальне тестування робота викликало справжнє захоплення. Захід засвідчив успішність співпраці Херсонської гімназії №20  та позашкільних закладів у створенні STEM – проектів.

При підбитті підсумків була дана  висока оцінка роботі колективу,спрямованої на підвищення професійної компетентності та формування готовності до роботи в сучасних умовах.

Бережна І.І.,

заступник директора з навчально-виховної роботи