10 квітня 2019 року в гімназії №20 був проведений практичний семінар для вчителів хімії і біології міста та області. Кулінич Інна Іванівна, учитель біології та основ здоров‘я, лауреат конкурсу «Учитель року-2019»,  поділилася з гостями власним досвідом роботи щодо формування здоров’язберігаючих компетенцій в учнів на уроках основ здоров‘я.

Педагог Кулінич І.І. у 5-Б класі провела тренінгове заняття за темою «Загартовування та здоров‘я». Під час тренінгу були застосовані інноваційні освітні технології. Учитель створив оптимальні умови для творчої роботи кожного учасника тренінгу, уміло поєднував парну, групову та  фронтальну форми роботи. Найбільш ініціативними були учні Марієв Ігор, Білецька Дар’я, Шевцов Ярослав. Переконливі, аргументовані висновки самостійно робили  Плачкова Катерина, Єрошкін В’ячеслав, Бережний Єгор.  Тренінг сприяв роз­витку кожної дитини, її пам’яті, мислення, волі, ефективно орга­нізовувалася пізнавальна діяль­ність школярів.

Друга частина семінару – презентація досвіду роботи вчителя хімії, учителя-методиста, Кожиної Наталії Миколаївни, яка ознайомила педагогів із власною системою роботи з обдарованими гімназистами в Малій академії наук, її  високою результативністю, що напряму пов’язана з інноваційними технологіями. Було продемонстровано нове хімічне обладнання, прийоми роботи з мультимедійною дошкою.

Семінар показав учасникам практичного семінару широкі горизонти впровадження інновацій в освітньому процесі, що дає можливості  йти в ногу з часом.

Учитель хімії та біології Грянко І.А.