Уже традиційно в березні  в нашій гімназії урочисто пройшов Тиждень української мови, зарубіжної та української літератур.

Укотре під час проведення запланованих заходів  гімназисти мали змогу  висловити любов до рідної мови, продемонструвати свої навички декламування та глибину знань життєвого й творчого шляху  Т.Г.Шевченка, ушанувати пам’ять славетного Кобзаря. Учителі-словесники сумлінно підготувалися до проведення предметного тижня й проявили творчу ініціативу.

11 березня  учителі методичного об’єднання підготували тематичну виставку методичних напрацювань. Наступного дня учні 4(8) А класу взяли участь у мовознавчому брейн-рингу, під час якого юні гімназисти змагались у знанні української мови та літератури: пригадували фразеологізми, прислів’я, приказки, складали речення, відгадували загадки, а одинадцятикласники  змагалися  за звання кращого знавця літератури ХХ століття. Не менш цікаво проходили заходи протягом усього тижня. Шестикласники під час інтелектуальної гри «Шевченковими стежками» змогли не лише згадати умови життя поета, а й дізнатися багато нового про Кобзаря. Семикласники під час відеоуроку «Шевченковими стежками» познайомилися з маловідомими архівними матеріалами про часи ув’язнення, заслання та після нього. Плідно попрацювали старшокласники під час проведення майстер-класу «Захист науково-дослідницьких робіт МАН» (секції «Журналістика»), вихованці якої розкрили секрети своєї творчої лабораторії, що зацікавило багатьох присутніх.

Протягом усього тижня учасники заходів уже вкотре довели, що вони гідні нести звання учнів гімназії, бо є справжніми патріотами, що шанують мову, культуру, традиції нашої нації.

Чаловська М.В.,

голова методичного об’єднання