Якщо ви розмовляєте з людиною її мовою, то слова досягають серця.
(Нельсон Мандела)

Щорічно на початку ІІ семестру у гімназії проходить Тиждень методичного об’єднання вчителів іноземних мов, мета якого – проявити професіоналізм педагогів та залучити дітей до низки цікавих заходів, пов’язаних із англійською та німецькою мовами, їх практичного застосування в сучасних реаліях, виховання громадянина світу.

Серед заходів тижня – вікторини, літературні вечори, віртуальні екскурсії, інтелектуальні ігри, уроки-подорожи, олімпіада з англійської мови серед учнів 3-х та 4-х класів.

Розпочався тиждень благодійним ярмарком, організованим учителями М’ясниковою О.К., Фартушною І.А., Цирікашвілі Г.З., які працюють у початковій школі. Зібрані гроші пішли на лікування дівчинки.

Для учнів 5-х класів педагоги Сушкова В.М., Шойхет Л.О., Ярошак О.О. провели вікторину «Хто попереду?», під час якої гімназисти здійснили віртуальну подорож найвідомішими місцями Великобританії, розгадували цікаві загадки та ребуси, навчалися працювати в команді на результат. Найактивніші були учні 5-А класу: Блок Ілля, Сидоренков Михайло, Соловей Павло, Шуляк-Сливка Іван, Вечерок Поліна, учні 5-Б класу: Білецька Дар’я, Антоненко Дмитро, Коваленко Данило, Бережной Єгор, Голіков Яків, Корнієнко Михайло, учні 5-В класу: Сокур Ліза, Цех Влада, Ракк Настя, Поліщук Кирило, учні 5-Г класу: Коча Стас, Калюжна Софія, Михайлова Ліза, Конда Захар, Прокопенко Софія, Рудник Олександр.

Живе поетичне слово (українською, англійською та німецькою мовами) звучало на літературному вечорі сонетів, проведеному вчителями Сушковою В.М., Ярошак О.О. у бібліотеці гімназії для поціновувачів класики – В.Шекспіра, Петрарки. Активними учасниками стали учні 5-х класів Білецька Дар’я, Плачкова Катерина, Боровик Гліб, учні 6-х класів Таран Дар’я, Юрченко Данило, Петухова Дарина, учні 8-х класів Іскович Всеволод, Кажаєв Сергій та учениця 10 класу Фартушна Єлизавета.

Учні 11-х класів (учитель Шойхет Л.О.) у стінах Херсонської обласної бібліотеки імені Олеся Гончара здійснили віртуальну мандрівку до Америки, де дізналися чимала пізнавального про культуру, традиції, побут англомовних країн.

Учні 7-Г класу разом з учителями Шойхет Л.О. та Богдановою А.Я. стали учасниками інтелектуальної гри «Подорож до Британії». Гімназисти Рудик Софія, Мєшкова Тетяна, Семко Марія, Насека Марія та Онопрієнко Юлія проявили свою обізнаність у питаннях країнознавства, граматики та лексичного розмаїття англійської мови.

Для учнів початкової школи вчителі другий рік поспіль організовують олімпіаду з англійської мови, мета якої виявити обдарованих дітей – здібних до вивчення іноземних мов. Переможцями стали учні 3-х класів - Чигиріна Софія (І м.), Слатвінська Олена (ІІ м.), Булах Іван (ІІІ м.), учні 4-х класів - Луцак Роман (І м.), Середюк Микола (ІІ м.), Зборош Максим (ІІІ м.).

Учні 6-Г класу Рабінер Ольга, Петухова Дарина, Юрченко Данило, Піркл Єва, Серба Марина брали участь у карнавалі «Подорож до Німеччини». Новим та цікавим завданням для учнів стало використання QR-кода, за допомогою якого діти поринули у сучасний світ німецької мови (учитель Сушкова В.М.).

Тиждень був дуже цікавим, пізнавальним і насиченим різноманітними подіями, які сприяють розвитку інтересу до вивчення іноземних мов. Усі переможці та активні учасники заходів були нагороджені призами та солодкими подарунками. Бажаємо гімназистам й надалі перемагати та показувати високі результати, подорожуючи чарівною країною іноземної мови.

Голова методичного об’єднання
вчителів іноземних мов