06 лютого  2019 року до  нашого закладу не вперше завітали навчатися  багато педагогів з Херсонської області та міста у найдосвідченішого, креативного вчителя біології гімназії Грянко Ірини Анатоліївни, яка поділилася досвідом роботи з теми: «Упровадження інноваційних технологій в освітньому процесі як ефективний засіб підвищення інтересу  до науково-дослідницької діяльності».

Учасники семінару мали можливість побувати на уроці у 8-Б класі з теми «Нервова система людини. Взаємоз’вязок будови та функцій». Під час заняття були застосовані інноваційні освітні технології: групової навчальної діяльності, розвитку критичного мислення, інформаційні, інтерактивні та ігрові.

Грянко І.А. на початку уроку створила позитивний  настрій, здійснила зв'язок із попереднім матеріалом, вдало провела мотивацію навчальної діяльності учнів.  Гімназисти презентували авторські проекти про особливості будови, функцій та еволюцію нервової системи. Учням удалося розкрити свої найкращі здібності. Присутніх на семінарі вчителів вразили яскраві, по-справжньому наукові виступи Курнявцевої Анни, Кушніра Олександра, Губіної Діани, Одріковської Олександри, Ганощенко Юлії. Оригінальні судження щодо запропонованих проблемних питань висловили Спіцин Марк, Годованюк Михайло,   Балбашов Іван. Досвідом роботи в Малій академії наук поділилися Сінельник Ольга та Раздобудько Анастасія.

Педагог  ознайомила колег із системою роботи гімназії щодо навчання та виховання здібних учнів.   Було розглянуто  методики виявлення  та розвитку обдарованих школярів: залучення учнів до науково-дослідницької діяльності у секціях МАН, участі у Форумі обдарованих учнів, творчих звітах,  проектній діяльності.

Учасники семінару отримали багато позитивних вражень та нового досвіду.

Заступник директора

з навчально-виховної роботи