Флаг України

Педагоги Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова постійно вдосконалюють свою майстерність, підтверджують високий статус та престиж навчального закладу як місця, де культивується дух здорового суперництва, беручи участь у різних фахових конкурсах.

12 листопада 2019 року урочистими зборами завершився міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

Ми пишаємося успіхом наших учителів, які стали лауреатами I етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у таких номінаціях: «Початкова освіта» - учитель Піскоха Вікторія Сергіївна; «Історія» - учитель Дишлик Віталій Миколайович; «Хімія» - учитель Грянко Ірина Анатоліївна; «Зарубіжна література» - Омельян Олена Миколаївна.

На високому професійному рівні педагоги з честю презентували власний досвід, виявили високий рівень методичних та теоретичних знань під час написання контрольної роботи,  участі в методичних і практичних заходах.

Учителі Херсонської гімназії №20 не вперше доводять, що гідні звання «Учитель». Розуміють, що педагог – це той , хто будує храм людських душ .

Тож побажаємо їм не зупинятися на досягненому, ділитися  й надалі родзинками таланту, упевнено йти вперед до нових перемог. Хай удача завжди супроводжує їх!

 

Заступник директора з

навчально-виховної роботи Савун Т.В.